HRÁČSKÉ PŘÍSPĚVKY

Číslo účtu pro zaplacení hráčských příspěvků: 19-8870330237/0100, do poznámky k platbě uveďte text: Příjmení a jméno hráče + datum narození
!!POKUD POTŘEBUJETE VYSTAVIT POTVRZENÍ O ZAPLACENÍ PŘÍSPĚVKU PRO POJIŠŤOVNU, PŘÍPSPĚVEK JE NUTNÉ UHRADIT BANKOVNÍM PŘEVODEM. V OSTATNÍCH PŘÍPADECH MŮŽETE PŘÍSPĚVEK HRADIT V HOTOVOSTI K RUKÁM JEDNOTLIVÝCH TRENÉRŮ, KTEŘÍ JSOU ZODPOVĚDNÍ ZA JEJICH VÝBĚR!!
Datum aktualizace: 10.11.2022 (pravidla pro platbu naleznete pod tabulkou)

PRAVIDLA PRO PLATBU HRÁČSKÉHO PŘÍSPĚVKU:
1\Hráčský příspěvek se platí vždy ve výši 1200 Kč/sezóna (od 01.07. do 30.06. následujícího roku), nyní již jednorázově v hotovosti k rukám trenérů zodpovědných za výběr nebo bankovním převodem.. Hráčské příspěvky se platí jen do konce starších žáků (míněno věkově – tedy dokud může hráč hrát za starší žáky). V okamžiku, kdy hráč vstoupí do dorostenecké soutěže, hráčské příspěvky se již neplatí a platí se jen členský příspěvek (nyní 300 Kč).

2\Za výběr hráčských příspěvků zodpovídají vždy trenéři jednotlivých mužstev. Pamatujte prosím jako rodiče na to, že trenéři jsou po většinou také rodiče a mají mimo fotbal mnoho dalších povinností, tak jim prosím ulehčete jejich práci včasnou úhradou, aby Vás nemuseli urgovat.

3\Vzhledem k tomu, že některé zdravotní pojišťovny proplácejí rodičům částečné náklady na sportování jejich dětí, níže přikládám potvrzení o zaplacené platbě, které Vám kdykoliv předseda klubu podepíše a orazí příslušným razítkem klubu.
Potvrzení pro zdravotní pojišťovnou

4\V případě, že hráč skončí se sportovní činností, je povinen to ihned nahlásit svému trenérovi. Hráčský příspěvek za nedohranou sezónu se nevrací!!